Департамент екології Івано-Франківської ОДА самоусунувся від процесу створення заказнику на Білому Черемоші та Черемоші!

Замість того, аби самостійно отримати всі необхідні документи щодо власників в обласному Держкомземі та зайнятись питанням погодження створення заказнику з землекористувачами, як це і роблять відповідні департаменти в інших областях України – чиновники Івано-Франківської ОДА вирішили доручити займатись створенням заказника Верховинській та Косівській РДА!
Які не мають у своєму штаті фахівців з даного питання і взагалі не розуміються на відповідній процедурі!

Напевно чиновники ОДА забули, що саме на них лежить відповідальність за виконання Державної стратегії регіонального розвитку, яка включає в себе збільшення % об’єктів природно-заповідного фонду області! Також нижченаведені листи демонструють не повне розуміння фахівцями департаменту екології Івано-Франківської ОДА чинної процедури с процедура створення об’єктів ПЗФ. Зокрема вона НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ обов’язковості погодження РДА на створення таких об’єктів!

Не менш дивним є і позиція Косівської та Верховинської РДА, які отримавши 1.5 місяці тому листи від департаменту екології ОДА щодо створення заказнику не захотіли про це повідомити громадськості.

Хоча представники громадських природоохоронних організацій неодноразово заявляли, в тому числі і під час особистих зустрічей, що готові допомагати у процесі погодження створення заказнику на річках Черемош та Білий Черемош!

 

p0002 (Custom) p0003 (Custom) p0004 (Custom)

З ФБ Тєстов Петро https://www.facebook.com/petro.tiestov/posts/920935627987072

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *