Ландшафтний заказник місцевого значення «Сторожівці»

Район:

Заказник розташовується в Бородянському районі та займає площу в 47, 5 га. Об’єктпідпорядковується ДП «Клавдієвське лісове господарство», – кв. 36, вид. 19, 20, 23, 24, 26; кв.37, вид. 26, 29, 30; кв. 44, вид. 3, 4, 5, 8, 9, 12; кв. 45, вид. 1, 2, 3, 7 Луб’янського лісництва.Входить до адміністративних меж Луб’янської сільської ради. Заказник оголошено рішеннямКивської обласної ради 5-го скликання від 23. 09.2003р. №490-25-V.

Деревостан заказнику представлений сосною звичайною, дубом звичайним, березоюповислою, грабом звичайним, вільхою, осикою, в’язом. Частина теритоія представленанизинними болотами з осоковою та осоково-сфагнової рослинністю, що частковозаростають вільхою та березою. Тут зростають зозулині черевички та булатка довголиста– види, занесені до ЧКУ. Тут також мешкають джміль яскравий, ксілокопи звичайна тафіолетова, махаон, жук-олень, що також занесені до ЧКУ. З ссавців тут поширені сірийзаєць та водяна полівка.

(Джерело:Обгрунтування створення ландшафтного заказника місцевогозначення «Сторожівці»)

Результати обстеженняОбстеження проведене 3.09.2011.

Під час обстеження ні охоронних знаків або інформаційних щитів ні навіть квартальних стовпчиків на території заказника не виявлено. Великі площі лісів в околицях заказника, а згідно географічних координат і в самому заказнику – вирубані.Територія орендується приватним мисливським господарством “Альянс”.

ФотоОноволено:

Новини Київщини

FeedWind

Новини України

FeedWind