Про сайт

Сайт створений і підтримується командою фахівців експертної групи Ukrainian Nature Conservation Group та Інституту зоології імені І.І.Шмальгаузена НАН України.

На ньому зібрана інформація про існуючі та перспективні території природно-заповідного фонду Київської області. Тут ви знайдете описи існуючих та перспективних територій природно-заповідного фонду Київської області. Сайт дозволяє обирати території ПЗФ зі списку, сортуючи їх за категоріями, статусом та адміністративною приналежністю. Також, сайт передбачає можливість вибрати територію ПЗФ на інтерактивній карті і перейти від неї на сторінку з описом об’єкту.
Також сайт містить архів оригіналів документації щодо ПЗФ Київської області, отриманої у органів Мінприроди України. Архів категоризований по адмінстративних районах, також є можливість перегляду всіх файлів.

Для більшості територій природно-заповідного фонду подають фото і результати обстежень, зроблених укладачами сайту в 2011-2012 роках. Разом з тим, зайшовши на сторінку конкретної території ПЗФ, ви можете додати і своє повідомлення про стан цієї території та результати вашого власного обстеження. Всі коментарі автоматично направляються до адміністраторів сайту, що передають їх до Національного екологічного центру України для реагування.

Також на сайті розміщена сторінка видань НЕЦУ, присвячених питанням заповідної справи та охорони біорізноманіття.

Додаткові розділи:
Земельні ділянки, надані в закзаниках Київщини (згідно кадастрової карти)
Архів документації щодо ПЗФ Київщини

Оноволено:

Новини Київщини

FeedWind

Новини України

FeedWind