Збереження цілинних степових ділянок

Держуправління охорони навколишнього природного середовища України повідомляє наступне.

На виконання Указу Президента України від 04.11.2008  № 995/2008  в Запорізькій області розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.02.2009  № 34 затверджений план заходів щодо подальшого розвитку лісового господарства області». За ініціативою Держуправління до п. 3 зазначеного розпорядження, згідно якого райдержадміністрації зобов’язані передати еродовані, малопродуктивні землі не придатні для вирощування сільськогосподарської продукції у користування державним лісогосподарським підприємствам, включена вимога щодо збереження цілинних степових ділянок.

Також листом від 13 .03 .2009  № 181/11 Держуправління звернулося до всіх райдержадміністрацій області та міст обласного значення «Щодо необхідності збереження цілинних степових ділянок при передачі земель у користування лісогосподарським підприємствам». Лісогосподарським підприємствам області Держуправління направило лист від 26.03.2009 № 207/11 «Щодо необхідності збереження цілинних степових ділянок при проведенні робіт з лісорозведення».

На виконання Указу Президента України від 23.05.2005  № 838/2005 «Про заходи щодо дальшого розвитку заповідної справи в Україні» в області затверджено розпорядження від 10.07.2008  № 250 «Про заходи щодо дальшого розвитку природно-заповідної справи в Запорізькій області», одним з пунктів якого зобов’ язано райдержадміністрації розглянути можливість створення нових територій та об’ єктів природно-заповідного фонду за рахунок земель виведених із сільськогосподарського користування.

Безпосереднє управління здійсненням заходів з лісорозведення на території області здійснює Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *