Україну відвідали німецькі зоозахисники.

У лютому 2012 року Україну відвідали представники знаної у світі природоохоронної організації ProWal.  ProWal — громадська організація з Німеччини, яка опікується захистом дельфінів від жорстокого поводження. Одним з напрямків роботи організації є боротьба за припинення відловлювання та масового знищення дельфінів у Японії. Очільник ProWal пан Андреас Морлок, зауважує: “Оскільки Японія є основним експортером дельфінів у світі для так званих дельфінаріїв, ми спрямовуємо нашу діяльність саме на внесення відповідних змін до законодавств різних країн, які б унеможливлювали імпорт та реекспорт китоподібних”.

Відвідавши декілька дельфінаріїв в Україні, пан Андреас був неприємно вражений якістю утримання дельфінів у цих установах. “У київському дельфінарії “Немо” занадто маленький басейн для утримування тварин такого розміру,—  зауважує пан Морлок, —  у Європі такі дрібні басейни в дельфінаріях не використовуються. Також у київському дельфінарії мене вразив запах хлору, що був аж надто інтенсивним”.

Пан Андреас зауважив, що трюки, що їх виконують дельфіни у київському дельфінарії “Немо”, можна кваліфікувати як жорстоке поводження з тваринами, бо, зазвичай, подібні вправи призводять до непоправних каліцтв дельфінів та їх передчасної смерті. “Ми бачили, як тренери у дельфінарії “їздять” на носах дельфінів, що може призвести до перелому лицьових щелеп. Також тренери, їздячи на спинах дельфінів, часто ногами закривають їм дихало! Це просто жахливо!”— наголошує голова  ProWal. Також пан Андреас зауважив, що метою існування дельфінаріїв є лише комерційний прибуток, жодної естетичної та етичної користі шоу з дельфінами не мають. “Власникам дельфінаріїв потрібні лише ваші гроші. Для цього вони вигадують дедалі нові ідеї, на кшталт так званої дельфінотерапії, якими заманюють до себе нових клієнтів. Чимало людей в Україні, на жаль, не розуміють, що за гарною обгорткою дельфінячих шоу ховається недогодовування  та жорстоке дресирування нещасних тварин та бажання комерсантів якнайбільше заробити на цьому”,— наголошує пан Морлок.

Активісти ProWal зустрілись з українськими та російськими захисниками дельфінів та узгодили спільні плани, кінцевою метою яких є закриття всіх дельфінаріїв в Україні. Також представники ProWal зустрілись із заступником міністра екології І.Вільдманом, проте європейські гості лишились розчарованими безініціативністю чиновника.

Опубліковано у Кампанія проти комерційного використання дельфінів в дельфінаріях | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *