Прокуратурою Святошинського району міста Києва порушено кримінальну справу

Прокуратурою міста Києва проведено перевірку  щодо законності видалення зелених насаджень на проспекті Перемоги, 119 в Святошинському районі міста Києва та видачі дозволу на видалення зелених насаджень.

Встановлено, що рішенням Київської міської ради від 24 квітня 2003 року  № 411/571 затверджено проект відведення земельної ділянки ТОВ «Етрекс» та передано в довгострокову оренду на 25 років земельну  ділянку площею 1,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу на проспекті Перемоги, 119 у місті Києві за рахунок земель міської забудови.

Згідно з рішенням Київської міської ради від 14 червня 2007 року  № 811/1472 вказану земельну ділянку було продано ТОВ «Компанія Етрекс».

Разом з тим, службовими особами КП УЗН Святошинського району міста Києва 23 жовтня 2007 року проведено обстеження зелених насаджень на відведеній ділянці, в результаті якого визначено під знесення 147 дерев, з яких 54 нібито знаходяться в незадовільному стані.

В подальшому, на підставі зазначеного акта обстеження, видано розпорядження Київської міської державної адміністрації  №1122 від 7 серпня 2008 року «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія Етрекс» дозволу на видалення зелених насаджень на проспекті Перемоги, 119 у Святошинському районі м.Києва» та ордер № 600 на видалення зелених насаджень.

Згідно з договором від 6 березня 2009 року, укладеного між ТОВ «Компанія Етрекс» та фермерським господарством Фільтановича А.Й., 10 березня 2009 року на відведеній земельній ділянці знесено 98 дерев різних видів.

Проведеною Прокуратурою міста Києва перевіркою з виїздом на місце із залученням наукового співробітника Київського науково-дослідного інституту судових експертиз встановлено, що з числа знесених, лише 7 дерев перебувало в задовільному стані, а решта – в доброму. Факт наявності знесених дерев в незадовільному стані свого підтвердження не знайшов.

За результатами перевірки 13 березня 2009 року прокуратурою Києво-святошинського району міста Києва порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним та громадським інтересам, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364, ч. 1, ст. 366 КК України.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *