Необхідність не заліснювати землі запасу

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області на  звернення щодо неприпустимості знищення залишків степів, зайнятих природними степовими комплексами повідомляє наступне.

У зв’ язку з отриманням Плану організації виконання У казу Президента У країни від 04.11.2008 р  № 995/2008 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень», затвердженого 10.11.2008 р. Першим віце-прем’єр¬міністром України о. Турчиновим, Держуправлінням підготовлено листа від 04.12.2008 р . № 624/02-08 до Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства з вимогою необхідності врахування зарезервованих для наступного заповідання територій при визначенні конкретних ділянок під заліснення.

При цьому наголошено на необхідності не заліснювати землі запасу Веселодолинської сільської ради Тарутинського району (колишнього військового полігону), що включені до складу створюваного регіонального ландшафтного парку «Тарутинський степ» загальною площею 5,2 тис. га, оскільки ця територія є унікальною для степової зони України, де зберігся суцільний масив плакорних цілинних степів.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *