Презентація монографії Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі» – 26 липня

ЩО: Презентація монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».

ХТО: Олег Андрос, кандидат політичних наук, активіст Національного екологічного центру України, Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», Спілки вільних журналістів «Природа над усе».

Коли: четвер, 26 липня 2012 р., 19:00.

ДЕ: Мистецько-громадський центр «Гостинна республіка». Контрактова площа, 4, вхід в арку з боку Церкви Богородиці Пирогощої.

Презентація відбудеться у форматі «питання-відповідь».

Про автора: у 2007 році закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «політологія»). За фахом – політолог, викладач соціально-політичних та філософських дисциплін. У 2010 р. закінчив аспірантуру на кафедрі політичних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2011 р. здобув ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю «політичні інститути та процеси». Автор понад 20 наукових публікацій у фахових виданнях.

У громадському природоохоронному русі з 2005 р. Автор збірки оповідань у жанрі «фентезі» та «фантастика» «Тут побували люди» (К.: LAT & K, 2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). Співавтор художньої книги «Територія Духу» (у співавторстві з А. Є. Комаровою) та двох природоохоронних посібників.

Про книгу: монографія написана на основі кандидатської дисертації автора, яка створювалася у період активного постання руху «Збережи старий Київ», під час протестів у харківському парку Горького та інших резонансних природоохоронних подій сучасної України. Книга описує ідеологію та особливості структури природоохоронних рухів у Європі та США, процес їх перетворення на політичні партії.

Гостинна республіка – громадсько-культурний центр, створений зусиллями киян, яким набридло терпіти дерибан столиці та відверту антикультурну та антиісторичну стратегію «розвитку» міста. У такий спосіб кияни обирають функціональне призначення будівлі Гостиного двору як альтернативу ще одному торгівельному центру в Києві.

Блог Гостинної республіки: http://hostrepublic.livejournal.com/

Сайт автора: http://andros.kyiv.in.ua.

Блоги автора: http://androsland.livejournal.com, http://andros.sumno.com, http://myspace.com/androslandua

Для довідок: [email protected] , т. 097 502 75 51.

Опубліковано у Екологічна освіта та пропаганда | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *