Мораторій на використання дельфінів буде подовжено ?

Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України у своєму листі до Національного екологічного центру України.

У листі говориться, що Міністерство поділяє стурбованість громадських природоохоронних організацій стосовно збільшення кількості дельфінаріїв та комерційного використання в них дельфінів. Незабаром стікає термін дії тимчасового обмеження на вилучення дельфінів з природного середовища існування з будь-якою метою (Наказ Мінприроди № 165 від 31.03.2008), введеного на строк до 31.03.2011.
У зв’язку із завершенням терміну дії мораторію питання про його продовження було порушене на засіданні Національної комісії з питань Червоної книги України в березні. Також Міністерство направило листи-запити на адреси провідних наукових установ з проханням висловити свою позицію та надати пропозиції щодо доцільності продовження Мораторію або встановлення безстрокової заборони. Додатково, Міністерство повідомляє, що наразі готується до розгляду Положення щодо надання допомоги хворим і травмованим дельфінам, що дасть змогу просунутися в створенні реабілітаційних центрів для дельфінів.

Катерина Полянська
НЕЦУ, ДОП Києва
Моб. тел.: 067 266 44 38
E-mail: [email protected]

Опубліковано у Кампанія проти комерційного використання дельфінів в дельфінаріях. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Мораторій на використання дельфінів буде подовжено ?

  1. Виктория Гомоки коментує:

    Як встановити безстрокову заборону на вилов? Як закрити всi дельфiнарii i як створити реабiлiтацiйний центр? Пiдтримую i завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *