Комунальники звозять сажу з Майдану на заповідну територію

7  березня активісти Дружини охорони природи м.Києва та Національного екологічного центру України дізнались куди комунальники вивозять залишки барикад з центру Києва. Цим місцем виявилась заповідна територія – пам’ятка природи місцевого значення «Історичне гирло річки Либідь».

На цю територію звезена величезна кількість залишків згорівших покришок з вулиці Грушевського, сміття та сніг. Багатотонна маса канцерогенної, надзвичайно шкідливої для здоров’я і довкілля сажі зсипана на березі річки Либідь і поступово бульдозерами згрібається до русла.

Забруднення території природно-заповідного фонду у таких масштабах є прямим порушенням ст.252 Кримінального кодексу України.

Екологи вже звернулись до контролюючих органів з вимогою про негайне порушення кримінальної справи та припинення порушення. Також, вони обіцяють приділити керівництву комунальних служб особливу увагу під час залучення громадськості до процесів люстрації.

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Комунальники звозять сажу з Майдану на заповідну територію

  1. Ganna Bolila коментує:

    Багато хто з моїх друзів вважають що я більш-менш спокійна людина, але коли тема торкається Майдану і всоьго до ньго причетного, я просто вибухаю.
    Буду стримуватися не вживати нецензурні вирази.

  2. Сповіщення: Покришки і попіл прибрали з берегів Либіді | Національний екологічний центр України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.