Показ фільму «Якщо дерево впаде» у Гостинному дворі в Києві. 19.06.2012, 21:00

ЩО: Показ фільму «Якщо дерево впаде. Історія Фронту звільнення Землі» («If a Tree Falls») (США, 2011) з українськими субтитрами.
КОЛИ: вівторок, 19 червня 2012 р., 21:00.
ДЕ: Мистецько-громадський центр «Гостинна республіка». Контрактова площа, 4, вхід в арку з боку Церкви Богородиці Пирогощої.

Прийди дізнатися, що таке радикальний екологістський рух, чому в США вибухають лісозаготівлі й сотні тисяч людей виходять на демонстрації за альтернативну глобалізацію.
Копія фільму надана режисером Маршаллом Каррі для вільної некомерційної демонстрації.

За підтримки:
Спілки вільних журналістів «Природа над усе» http://nature-first.info/
Національного екологічного центру України http://necu.org.ua/

Сайт фільму.
Блог Гостинної республіки.

Гостинна республіка – громадсько-культурний центр, створений зусиллями киян, яким набридло терпіти дерибан столиці та відверту антикультурну та антиісторичну стратегію «розвитку» міста. У такий спосіб кияни обирають функціональне призначення будівлі, як альтернативу ще одному торгівельному центру в Києві, і докладають до цього зусиль.
Незалежність Гостинної республіки проголошено 26 травня. Все, що в ній відбувається, робиться зусиллями киян. Республіка не визнає правомірним рішення щодо позбавлення будинку охоронного статусу і вважає це шахрайством з боку чиновників. ГР виступає проти перетворення Гостинного Двору на торгівельний центр та зміну його зовнішнього вигляду шляхом реконструкції. До участі запрошуються всі кияни, в тому числі експерти, що мають стосунок до історії, містобудування, екології, архітектури, культурології, тощо. Більше про це на сторінці у Фейсбуці HostynnyiDvir.

Опубліковано у Екологічна освіта та пропаганда | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *