Екопросвітницькі заходи на «Трипільському колі-2012»

Активісти ДОП «Зелене майбутнє» узяли участь у етно-еко-фестивалі в м. Ржищеві Київської області.
З 28 червня по 1 липня 2012 р. на околиці Ржищева впʼяте пройшов міжнародний етно-еко-фестиваль «Трипільське коло. Парад стихій». У роботі Еко-майданчику фестивалю взяли участь два представника ДОП «Зелене майбутнє» і Національного екологічного центру України – Катерина Полянська і Олег Андрос, а також випускник ДОП, заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк.

Активісти розповсюдили на фестивалі декілька сотень листівок, присвячені боротьбі з комерційними дельфінаріями. Усі дні фесту на Еко-майданчику перебували два плакати, що критикували утримання дельфінів у неволі.

29 липня було проведено показ фільму «Якщо дерево впаде» (США, 2011), копію якого надав активістам українського природоохоронного руху режисер Маршалл Каррі для вільної некомерційної демонстрації. Фільм про радикальні природоохоронні рухи «Земля перш за все» та «Фронт звільнення Землі» демонструвався з українськими субтитрами.
Тему захисту дикої природи продовжив наступного дня, 30 липня, Олексій Василюк з лекціями та дискусією про захист лісів та степів.
Дякуємо організаторам фестивалю та особисто керівнику Еко-майданчика Валерію Ільчуку за підтримку та можливість долучитися до екопросвітницьких заходів.

Опубліковано у Екологічна освіта та пропаганда | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *