Допоможіть врятувати ведмедя!

В місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області при готельному комплексі «Фільварки-центр», вул. Лесі Українки, 99 (т/ф 8(03849) 3-32-31,3-60-24,3-36-06) в клітці на асфальтованій підлозі утримується бура ведмедиця Марта.

Настала холодна осінь, в Марти немає теплого барлогу, вона вимушена спати на асфальті!

Місцеві жителі намагаються всіляко допомогти тварині¸ проте власники готелю згодні віддати тварину лише в разі значної грошової компенсації.
Громадські організації з кількох міст звернулись до контролюючих органів з проханням порушити кримінальну справу по факту жорстокого поводження із ведмедицею.
Державною екологічною інспекцією в Хмельницькій області було встановлено, що власник готельно-розважального комплексу не має відповідних документів на право утримання та власності на ведмедя.
Місцеві активісти вже звернулись до директора Ялтинського зоопарку, О.А. Зубкова – якщо власники Марти погодяться віддати її, він готовий відправити транспортувальний засіб й прийняти ведмедицю до зоопарку.

Бурий ведмідь занесений до Червоної книги України, на території нашої держави їх залишилося лише 300 особин.

Згідно зі ст.19 Закону України «Про Червону книгу України» Використання об’єктів Червоної книги України з метою отримання прибутку забороняється.

Відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» ст.8 утримання диких тварин у неволі допускається, якщо створені умови, що відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям. Утримання диких тварин у неволі без створення відповідних умов не допускається.

Ми не можемо гарантувати, що в Ялтинському зоопарку ведмідь проживе гарне й довге життя, але там принаймі є кваліфіковані спеціалісти й ветеринари, які знають як поводитися з таким великим хижаком, як правильно годувати й зможуть надати йому допомогу у випадку хвороби.

Що ви можете зробити зі свого боку – взяти коментарі в держорганів (Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області м. Хмельницький, вул.. Ів. Франка, 2/2, Прокуратура Хмельницької області) чому вони нічого не роблять, адже за результатами перевірки документів немає. Натомість наближається зима, а у ведмедя немає теплого прихистка.

Контакти: Мельник Світлана Тижневик “Ділове місто”, м. Кам’янець-Подільський
тел. (03849)32354 E-mail: [email protected]
Катерина Полянська НЕЦУ, ДОП Києва
Моб. тел.: 067 266 44 38
E-mail: [email protected]

Опубліковано у Ведмідь. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *