У Нововоронцовському районі на Херсонщині розбазарювали паркові зони

У Нововоронцовському районі розбазарювали паркові зони: природоохоронна прокуратура відкрила кримінальну справу. Таку інформацію повідомив прес-секретар обласного прокурора Федір Самойленко. Встановлено, що рішеннями сесій Хрещенівської сільської ради (Нововороцовський район) надано у власність громадянам земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,014 га та для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель площею 0,25 га.

Депутатів сільради не зупинив той факт, що вказані земельні ділянки були розташовані на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк с. Хрещенівка».

В свою чергу службовими особами управління земельних ресурсів у Нововоронцовському районі зазначеним особам видано державні акти на право власності на вищевказані земельні ділянки.

За даним фактом Херсонською міжрайонною природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 364 КК України.

Джерело: pravda.ks.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!