«Прип`ять-Стохід» включено до трансграничної території міжнародного значення

Припять-СтохідНаціональний природний парк «Прип`ять-Стохід» увійшов до складу трансграничної Рамсарської українсько-білоруської території «Стохід-Прип`ять-Простир». Про це www.simya.com.ua повідомила прес-менеджер спільного Проекту Програми розвитку ООН та Глобального Екологічного Фонду «Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні» у партнерстві з Державною службою заповідної справи Мінприроди України та національним природним парком «Прип’ять-Стохід» Олена Семенова.

«Трансгранична Рамсарска територія «Стохід-Прип`ять-Простир» об`єднує луки України та Білорусії. Національний природний парк «Прип`ять-Стохід» отримав диплом Секретаріату Рамсарської Конвенції, що підтверджує його вхід до складу трансграничної території «Стохід-Прип`ять-Простир», - каже п. Семенова.

2 лютого учасники проекту зустрінуться у Луцьку. Цього дня відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь.

Саме в цей день 1971 року було підписано Рамсарську конвенцію (або Конвенцію про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення) - міжурядову угоду, яка зобов'язує держави підтримувати екологічний стан власних водно-болотних угідь, а також забезпечує основу для міжнародного співробітництва.

Джерело: www.simya.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!