Браконьєри підстрілили двох співробітників Рівненського заповідника

13 грудня близько 14-ї год. неподалік села Вежиця Рокитнівського району невідомі особи, перебуваючи на незаконному полюванні в лісовому масиві, поранили з вогнепальної зброї двох працівників природного заповідника.

За словами правоохоронців, працівники заповідника, почувши гавкіт собак, вийшли на галявину, де побачили невідомих, які палили багаття. Представившись та показавши посвідчення, охоронці лісу попросили їх покинути територію заповідника, адже полювання тут заборонено. У відповідь чоловіки пригрозили їм мисливською зброєю, а потім і застосували її. 37-річному ліснику Старосiльського лісництва поранили ліву ногу, а 28-річному – завдали вогнепальне поранення в область грудної клітки.

Виїхавши на місце події, працівники райвідділу міліції встановили, що на полюванні у лісовому масиві перебувало п’ятеро мисливців, проте затримати вдалось лише 51-річного та 23-річного жителів села Переходичi Рокитнівського району.

Рокитнівський райвідділ внутрішніх справ порушив кримінальну справу за фактом замаху на вбивство за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України.

Хід досудового слідства у вказаній кримінальній справі контролюється органами прокуратури.

Джерело: unian.net

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!