RSS

Національний екологічний центр України (НЕЦУ). Всеукраїнська громадська організація, заснована 30 серпня 1991 р. Це одна з перших екологічних громадських неприбуткових організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні. Нині НЕЦУ має 24 територіальних відділення, що діють по всій Україні. Серед пріоритетів – створення та охорона природно-заповідних об’єктів, охорона біологічного різноманіття, екологічна мережа.

Офіційний сайт – http://www.necu.org.ua

Дружина охорони природи м.Києва “Зелене Майбутнє” (м.Київ). Заснована у 2001 році на базі біологічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.  Основні напрямки роботи ДОП “Зелене майбутнє” : охорона рослинного та тваринного світу; вивчення раритетної флори та фауни України; створення та охорона  об’єктів природно-заповідного фонду та інше.

Офіційний сайт – http://pryroda.in.ua/dop-kyiv

Екологічна група “Печеніги” (м.Харків). Заснована у 1992 році. Основні напрямки діяльності – охорона біорізноманіття та допомога громадянам у захисті екологічних прав.

Громадська екологічна організація “Спілка Друзів Природи(м. Токмак, Запорізька область). Ініціатор створення РЛП “Муравський шлях”. Основні напрямки роботи: краєзнавство, вивчення біологічного різноманіття, екологічне виховання, заповідна справа.

Дружина Охорони Природи ХНУ ім М.В.Каразіна (м.Харків). Громадська організація, що  виникла у 1960 р. та булавідновлена у 2000 р. Основною метою організації є  діяльність, спрямована на збереження біорізноманіття, рідкісних та зникаючих організмів, підтримання екологічного балансу регіону, проведення природоохоронних  акцій та заходів, формування екологінчого світогляду громадян.

Міжнародна благодійна організація “Екологія. Право. Людина.”
заснована у 1994 році з метою надання допомоги у захисті екологічних прав фізичним та юридичним особам, сприяння розвитку природоохоронної справи, екологічної освіти, науки та культури.
Наша місія:
•       верховенство права для захисту довкілля

Офіційний сайт – www.epl.org.ua

Всеукраїнський благодійний фонд “Паросток”

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Офіційний сайт – www.nenc.gov.ua

Бережанська районна дитяча громадська організація екологічний клуб “Край” (м.Бережани), створена в 1992 році. Основними напрямками діяльності Організації є: – екологічна освіта, виховання і просвіта; екологічне інформування представників територіальних громад; залучення дітей та молоді  до наукового дослідництва біологічного і ландшафтного різноманіття Опілля, і особливо цінних об’єктів та територій природно-заповідного фонду Верхнього Дністра (існуючих та перспективних до оголошення і заповідання) та ін. Сьогодні це організація, що координує діяльність Дністровської басейнової робочої групи Всеукраїнського обєднання Українська річкова мережа.

“Салікс” (м.Одеса). Український екотуроператор.  “Салікс” ставить собі за мету проводити справжні екотури, в яких головне – дбайливе ставлення до природи, повага до історіі, культури і місцевих традицій, і вважає своєю місією через організацію відпочинку людей поширювати екологічну та природоохоронну освіту.

«Агрікола» (м.Рені). Громадська організація. Пріоритети – охорона природи, збереження культури і традицій сіл і маленьких містечок, розвиток зеленого туризму, підтримка органічного землеробства, стійкого природокористовання і екологічного бізнесу.

Офіційний сайт – www.salix.od.ua

Миколаївський клуб сприяння сталому розвитку та побудові громадянського суспільства “Спільні дії” – Громадська, неприбуткова організація,  зареєстрована Миколаївським обласним управлінням юстиціїі  – 29.11.99 р. № 10-1983. Метою діяльності організації є розвиток соціальної активності та відповідальності громадян шляхом залучення до громадської діяльності для досягнення сталого розвитку та побудови громадянського суспільства.

Ідейна агенція “Join” (м.Київ) – перше рекламне агентство, головним принципом якого є соціальна відповідальність бізнесу. Агенція бере активну участь у соціальних проектах, зокрема в природоохоронній кампанії “Дороги без жертв”, мета якої спонукати уряд побудувати огорожі вздовж найбільших трас, щоб запобігти масовій загибелі тварин під колесами автомобілів.

П.Чегорка – Голова ради Еколого-туристичного об”єднання “Орлан”, засновник і головний редактор еколого-краєзнавчого часопису “Свята справа-ХХІ”, за фаховою спеціалізацією – зоолог (орнітолог, теріолог). З орланівцями виконали декілька природоохоронних і еколого-просвітніх проектів, присвячених річкам Дніпропетровщини. “Степове” забарвлення мав проект “Балки Придніпров”я очима дітей”, який продовжує реалізуватися в області силами школярів-юннатів.

Лариса Боровик, Євген Боровик, співробітники природного заповедника “Стрельцовский степ” (Луганська обл.).

Головашкін Валерій Анатолійович, колишній співробітник Українського ордена “Знак Пошани” науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М.Висоцького

Любінська Людмила Григорівна, НГО Товариство природодослідників і природолюбів, м.Кам’янець-Подільський

Горбунов Роман Вячеславович, аспирант кафедры геоэкологии Таврического национального унверситета им. В.И. Вернадского, председатель Симферопольской городской молодёжной общественной организации “Общество геоэкологов”, академический советник Инженерной академии Украины

Мойсієнко Іван Іванович – докторант Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцент Херсонського державного університету, кандидат біологічних наук.

Бурковський Олексій, Дніпропетровський осередок Всеукраїнської Екологічної Ліги

Офіційний сайт – http://www.ecoleague.net

Кампанію також підтримали:

Коаліція громадських природоохоронних  організацій “Українська річкова мережа” (УРМ)

Інститут зоології імені І.І.Шмальгаузена НАН України. Офіційний сайт в інтернеті – www.izan.kie.ua

Школа Молодого Дружинника-2009

Василюк Сергій, лідер фольк-рок гурту “Тінь Сонця” (м.Київ). http://sun-shadow.info/