Відбулося виїзне засідання Комісії Івано-Франківської облради з питань екології, рекреації та розвитку туризму у Верховині.

4 квітня відбулося виїзне засідання Комісії Івано-Франківської облради з питань екології, рекреації та розвитку туризму у Верховині.

Слухалось єдине питання – щодо малих ГЕС.

У складі комісії були присутні голова облради п. Сич, голова Верховинської РДА, Верховинської райради, представники екоінспекції, обласного управління екології і природних ресурсів, водгоспу, архбудконтролю, обленерго, університету нафти і газу.

Була присутня велика кількість місцевих громадських активістів, включно із учасниками громадської кампанії на захит КАрпат від малих ГЕС, а також представники екоорганізації із Калуша (Михайло Довбенчук), Львова (Оксана Омельчук від WWF та Анатолій Павелко від БЕР).

Інвестори, попри запевнення, що приїдуть, не з’явились. Було багато виступів від влади, а також громадських активістів.

Після заслуховування учасників, комісія приймала рішення лише у складі членів, тому, через відсутність опублкованого рішення, говорити про те, що точно було прийнято, поки не можемо, проте, наскільки нам відомо із неофіційних джерел, комісія, під тиском активістів і фактів, повинна була прийняти рішення рекомендувати облраді і радам всіх рівнів, запровадити мораторій на погодження та введення в експлуатацію малих ГЕС в області.

Крім того, за повідомленням представника екоінспекції, на даний момент будівдництво у Дземброні призупинене, а п. Миронюка оштрафовано за виявлені порушення.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *