Прийдуть з плакатами до “білого дому” в Тернополі, щоб врятувати Дністер

Прийти під стіни обласної ради, щоби врятувати Дністер, кличуть тернополян. Туристи, активісти і ті, кому небайдужа природа, протестуватимуть проти будівництва ГЕС на Дністрі.

14517357504354

ПАТ «Укргідоенерго» — найбільша гідроенергогенеруюча компанія України, 100% акцій якої належить державі в особі Міністерства енергетики на вугільної промисловості України, ініціює підготовку проекту будівництва каскаду ГЕС на Верхньому Дністрі. За попередніми оцінками, можливе спорудження ГЕС (потужністю 60 МВт кожна) на територіях Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Інформаційно-попереджувальна акція буде в Тернополі 4 січня, у понеділок. На 9.00 активісти зберуться перед входом ТОДА, на 10.00 буде сесія обласної ради. 

— Першим питанням буде заборона будівництва ГЕСів на Дністрі. На сьогодні ще нема впевненності, що буде проголосовано проти отого знищення Дністровського каньйону. На Дністрі і так багато еко-проблем, але маємо зберегти те, що є під боком, де можна дешево відпочивати і оздоровлюватись, для себе, своїх дітей, для ЛЮДЕЙ. Ще є трохи часу, спілкуйтесь, підсилюйте, допомагайте, — розповідає в себе на сторінці мандрівник з Тернопільщини Борис Гора.

Детально про інформаційну акцію в групі.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *