По той бік Карпат гуцули вкотре не дозволили будувати міні-ГЕС

На Прикарпатті громада сіл Шибене і Зелене проголосували проти будівнитва міні-ГЕС. Відбулася позачергова відкрита сесія, на якій депутати Зеленської сільської ради Верховинського району проголосували про відміну надання земельної ділянки в оренду на 49 років в с.Шибене для будівництва ГЕС та дозвіл на виготовлення проектних документацій.

“Гуцули в черговий раз доказали, що можна спасти свій край і в єдності сила. Інвестори з своїми інженерами вирішили після Шибеного не представляти свій проект в с.Зелене. Ми розуміємо, що вони через деякий час будуть далі форсувати свій проект, тому потрібно вимагати від влади мораторій на будівництво ГЕС” – повідомляє активіст руху “Врятувати Черемош” Оксана Сусяк.

Фirtka.if.ua
http://karpatnews.in.ua/news/42457

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до По той бік Карпат гуцули вкотре не дозволили будувати міні-ГЕС

  1. дак коментує:

    Ніхто не відміняв і не відмінить будівництва, бо якщо власник має мільйони на будівництво ГЕС, то він дасть хай навіть мільйон на взятки чиновникам, щоб не звертали увагу на простих людей, і дозволили далі будувати, якщо надалі він планує отримувати мільйонні прибутки на рік, то він може собі це дозволити. Треба боротися методами опришків, звісно не вбивати, але докладати усіх зусиль самим, бо в нашій державі закон беззахисний перед грішми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *