“Комерцконсалт” вже обіцяє ГЕСовий рай на Тячівщині

Після провалів у Тур’я Поляні на Перечинщині та у Богдані на Рахівщині, де селяни масово виступили проти спорудження нових міні-ГЕС, монополіст на “мініГЕСівському” ринку Закарпаття ПП “Комерцконсалт” разом з владою заходилися обробляти селян Тячівщини.

Як повідомляє сайт Тячівської РДА, на минулому тижні відбулися громадські слухання у селах Тарасівка, Руська Мокра та Лопухово щодо розміщення малих гідроелектростанцій дериваційного типу на річках даних населених пунктів.

Те, що влада вже неприховано лобіює тему будівництва малих ГЕС на річках Закарпаття, засвідчує участь у громадських слуханнях представників районної влади – першого заступниа голови Тячівської районної державної адміністрації Василя Каганця, нначальника відділу містобудування та архітектури Тячівської РДА Оксани Маркової, начальника відділу Держземагенства в Тячівському районі Богдана Немеша, а також директора ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Закарпатагропроект» Сергія Зазулича та провідного архітектор товариства Володимира Зазулича, представників ПП «Комерцконсалт», головного гідрогеолога Закарпатської області Іваа Сашенка та інших.

– Райдержадміністрація звичайно схвально ставиться до даного проекту, – під час обговорення проекту зауважив перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Василь Каганець.

Аргументи на користь спорудження міні-ГЕС наводилися ті самі, що і в Тур’я Поляні – покращення якості електроенергії за рахунок стабілізації напруги мережі, безперебійне електропостачання, забезпечення робочими місцями тощо. Це при тому, що досвід тієї ж Тур’я Поляни показав, що практично жодної з обіцянок інвестора виконано не було і взамін за свою згоду на будівництво селяни отримали виключно проблеми.
http://zakarpattya.net.ua/News/112598-Komertskonsalt-vzhe-obitsiaie-HESovyi-rai-na-Tiachivshchyni

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *