Ідеї Майдану вже продаються

Олігархи продовжують втілювати свої бізнес-проекти в життя , одним з таких проектів є будівництво мініГЕС в с.Нижній Бистрий Закарпатської області , про це будівництво можна взнати тут – http://pryroda.in.ua/miniges/tag/s-nyzhniy-bystryy/ Місцева громада за підтримки патріотичних сил веде боротьбу з цим проектом —-http://transkarpatia.net/transcarpathia/economic/31207-husty..


Вчора , 10.06.2014 року ми завітали в с.Н.Бистрий для того щоб пересвідчитись чи виконується вказівка обласної прокуратури ( є на офіційному сайті облпрокуратури Закарпаття ) про припинення роботи . Підійшовши до воріт будівництва нас зупинили охоронці і в цей час ми побачили як вантажівка висипала грунт на дамбу та екскаватор цей грунт розрівняв ( зафіксовано на відео ) в цей час до нас підійшли охоронці і між нами розпочалася розмова . Виявляється , – що даний об”єкт охороняє ( з їх слів ) Самооборона Майдану а саме “Черкаська Сотня ” , ми їм пояснили , що будівництво незаконне , громади населених пунктів протестують проти будівництва , є звернення у владні органи , є рішення прокуратури стосовно припинення будівництва , що будівництво недоцільне з економічної точки зору , шкідливість екології і т.д. На що ” черкаський самооборонівець” , той що на фото№2 розмовляє по телефону відповів -” що Майдан в минулому , що ідеї Майдану недосягнуті , що олігархи як були так і будуть керувати країною, і що їм ” до одного місця ” екологія Закарпаття та куди будуть йти гроші за цю електроенергію , також вони повідомили , що якщо громадськість прийде і спробує ” народними методами ” боротися з будівництвом , то самооборонці будуть на стороні олігархів та бізнесменів проти простоно народу , і що за це їм платять бо якусь роботу їм потрібно мати взагалі , і що Парубій ” в курсі ” що в с.Н.Бистрий ” Самооборона Черкас ” охороняє будівництво .

Отак шановна громада . маємо приклад , як бабло перемагає добро , тобто вигляд грошових знаків для цих людей важливіший ніж Ідеї Майдану та інтереси громади . А тому ,- прошу особисто Парубія втрутитись в цю ситуацію та роз”яснити мету перебування цих озброєних громадян в Закарпатті . Слава Україні ! Наш Майдан буде в с.Нижній Бистрий !

Активіст Правого Сектору – Грица Семен.
P.S. просимо всіх небайдужих втрутитись в дану ситуацію адже це будівництво стосується кожного , по ” зеленому тарифу ” цей проект буде тягнути гроші кожного платника податків .

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *