Губернатор Івано-Франківщини дозволив будувати малі ГЕС. Пора у відставку!

Стало відомо, що губернатор Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк в останні дні 2012 року видав розпорядження, яким зняв власну заборону на будівництво малих ГЕС на гірських річках.

Торік, всього за 2 дні після масштабної всеукраїнської акції проти будівництва малих ГЕС у Карпатах (http://pryroda.in.ua/miniges/tag/14-bereznya/ ), 16 березня, на Івано-Франківщині призупинили всі будівництва гідроелектростанцій. Для цього губернатор Вишиванюк видав спеціальне розпорядження № 152, яким призупинив будівництво всіх малих ГЕС (http://pryroda.in.ua/miniges/rozporyadzhennya-pro-zaboronu-budivnytstva-hes-v-ivano-frankivskiy-oblasti/). Утворена цим розпорядженням робоча група дала зовсім не позитивні для інвестора висновки (http://pryroda.in.ua/miniges/komisiya-frankivskoyi-oblrady-dala-svoyi-vysnovky-schodo-masovoho-sporudzhennya-mini-hes/)

Втім, вже зовсім не розголошуючи це питання в ЗМІ, 18 грудня 2012 року новим розпорядженням № 908 скасував попереднє розпорядження, тим самим розв’язавши руки інвесторам і будівельникам.

Активісти громадської кампанії проти будівництва малих ГЕС у Карпатах анонсують масштабні акції на початку 2013 року та заявляють про намір ініціювати відставку губернатора Вишиванюка.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Губернатор Івано-Франківщини дозволив будувати малі ГЕС. Пора у відставку!

  1. petrov коментує:

    У відставку запроданця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *