14 березня – Всесвітній день дій проти гребель, на захист річок, води, життя

Саме у цей день в різних куточках України відбулися акції проти знищення природи українських Карпат будівництвом малих ГЕС. Міста де відбулися акції: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Чортків.

Найвище у Карпатських горах народне віче відбулося 14 березня 2013 року на Майдані Шевченка в селищі Верховина Івано-Франківської області.

Учасниками зібрання стали більше 120 осіб, які знову поверталися до наболілого – ЯК ВРЯТУВАТИ КАРПАТИ?

Ці люди живуть високо в горах, і тому почути тут кожного дійсно досить важко, бо вони ближче до Бога, а ніж до розуміння того, що їм на майбутнє готує влада і так звані інвестори. А дії місцевої влади чомусь розходяться із побажаннями горян боронити свої гори, річки і ліси від жадібний і обмежених людей. Віче було насправді народним, бо відбулося без представників місцевої
та регіональної влади, які всупереч волі місцевого населення, «заохочують» інвесторів руйнувати їх місце життя і незайману природу Карпат.

На віче виступили: Іван Потяк житель с. Бистрець, Василь Тупилюк житель с. Красник, Ганна Куриндаш житель с. Полянки, Ярослав Савин житель с. Шибене, Ганна Ілійчук та Іван Маківничук із селища Верховина, Галина Проців від координаторів всеукраїнської кампанії «Врятуємо Карпати від нових
ГЕС». Вела народне віче громадська активістка Оксана Сусяк.

Головним підсумком народного віча є об’єднання зусиль усіх, в усіх куточках України до порятунку Карпат. Ми не маємо права не відстояти і зобов’язані перед ненародженими зберегти природу Карпат і життя в Карпатах!

Інформація Освітньо-інформаційний центру води
«Студня майбутнього» Екологічного клубу «Край»

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *