Екопросвітницькі заходи на фестивалях літа-2011

Літо – пора фестивалів та «альтернативного» (щодо лежання на пляжі) відпочинку. Активісти ДОП “Зелене майбутнє” плідно використали сезон тепла, дощів та етно-саунду і узяли участь у деяких найвизначніших подіях літа, створюваних громадянським суспільством України. Зупинимося докладніше на пригодах одного з активістів, Олега Андроса.

Підготовка до фестивального літа пройшла плідно: 28 травня 2011 р. Олег узяв участь у Do it yourself (DIY) Space на фестивалі міської культури «I love Kiev 2011» у Арт-галереї «Лавра». Відвідувачам під звуки майстер-класу з діджеїнгу була прочитана лекція на тему «Природоохоронні рухи як відповідь на екологічну ситуацію у місті Києві». Подяку за запрошення висловлюємо хлопцям і дівчатам з магазину «Love Pills & Whiskey Store».

Потім Олег Андрос виступив як експерт на Міжнародному фестивалі екологічного кіно «Екочашка в Україні» (м. Київ, кінотеатр «Кінопанорама», 4 червня 2011 р.), прокоментувавши фільми «Я купив ліс» (Швеція, 2009) і «Перед повінню: Тувалу» (Франція, 2004). Олег розповів стисло про громадські рухи проти варварської забудови в Києві, провів паралелі між самовідданою боротьбою екологістів Південної Америки за збереження лісів, показаною у кіно, та аналогічною боротьбою в Україні. Наголосив, що вона часто завершується насильством корумпованої держави та бізнесу проти активістів. Дякуємо співорганізатору фесту Антону Мірошниченку за запрошення Олега як спеціального гостя.

 Також соціальний ролик авторства Сергія Розова, Анжеліки Комарової і Олега Андроса «Збережемо першоцвіти!» (2010 р.) було продемонстровано на першому сеансі «Екочашки» в книжковій кав’ярні «Бабуїн» 3 червня 2011 р.

Долучення до фестивалів продовжилося відзначенням Міжнародного Дня охорони довкілля 5 червня 2011 р. Дійство відбулося в Маріїнському парку у Києві, організувало його Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні. Загалом це було дитяче свято з танцями та музикою (концерт «Звуки природи»), а також еко-ярмарка, на якій представляли свою продукцію та ідеї як державні структури, так і громадські організації та ініціативи. Заєць-морквоїд, улюбленець дітей і дорослих з ініціативи «Люди за права тварин», допоміг роздати листівки кампанії проти дельфінаріїв, роздруковані силами Молодіжного відділення Національного екоцентру і ДОП «Зелене

майбутнє».

Наступною експедицією за новими враженнями став еко-етно-фестиваль «Трипільське коло» (м. Ржищів, Київська область), що проминув у атмосфері майже безперервних дощів та щовечірніх рок- і поп-концертів на головній сцені. Висловлюємо подяку організаторам, які акредитували нас та безкоштовно довезли до місця проведення на околицях Ржищева.

На Еко-майданчику у перший день фесту, 30 червня, Олег Андрос прочитав лекцію про кампанію проти комерційного використання дельфінів в Україні . За перший день дружніми активістами «Люди за права тварин» було роздано більше сотні листівок кампанії проти дельфінаріїв.

Фото Антона Мірошниченка, Сергія Вороха.

Опубліковано у Екологічна освіта та пропаганда, Кампанія проти комерційного використання дельфінів в дельфінаріях | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *