Щодо створення нацiональних природних паркiв “Кременчуцькi плавнi” та “Нижньосульський”.


Державне управлiння охорони навколишнього природного середовища в Полтавськiй областi повiдомляе наступне.
НПП “Нижньосульський”

За даними генерального директора Науково¬технiчного центру Полтавського обласного вiддiлення Iнженерної Академiї України закiнчено виконання документацiї щодо проектування НПП “Нижньосульський” у межах Полтавської областi. Пiдготовлено проект Положення про НПП “Нижньосульський” та скореговано його текстову частину у відповідності до зауважень депутатів сільських рад.
Оржицька райдержадмiнiстрацiя повiдомляе, що 14 липня 2009 року у голови райдержадмiнiстрацiї проведена нарада з вiдповiдними головами сiльських рад, заступником голови райдержадмiнiстрацiї з питань агропромислового комплексу, головою районної ради з питання вiдновлення роботи по створенню парку та його зонування.

03.09.2009 поточного року в райдержадмiнiстрацiiї вiдбулася нарада сільських рад та ініціативних груп територіальних громад з питання створення НПП, де прийнято рiшення повторно провести сходки громадян Селецької, Онiшкiвської, Плехiвської та Чутiвської сiльських рад, на яких вирiшити питання про видiлення земель пiд НПП та його зонування.
20.07.2009 у голови Семенiвської райдержадмiнiстрацil проведена розширена нарада щодо створення НПП. Прийняте рiшення спiльно з проектантами та депутатами сiльських рад провести подальше обговорення створення парку, зустрiч яких вiдбулась 24 липня.
31.08.2009 по питанню створення НПП вiдбулася робоча поїздка начальника Держуправлiння охорони навколишнього природного середовища в Полтавськiй областi та завiдувача сектору природно-заповiдної справи на апаратну нараду при головi Семенiвської райдержадмiнiстрацiї, на яку також були запрошенi голови Горошинської та Погребнякiвської сiльських рад, прокурор Полтавської мiжрайонної природоохоронної прокуратури та iншi вiдповiднi служби. На нарадi озвучено Указ Президента України вiд 14.08.2009 №611/2009 “Про додатковi заходи щодо розвитку природно-заповiдної справи в Україні” та прийнятi відповідні рішення.

Вся робота щодо створення НПП проводиться колегiально, без будь-якого адмiнiстративного тиску та проходить на piвніi консультацiй, рекомендацiй та роз’ яснень.

IПIП “Кременчуцькi плавнi”
Питання створення НПП на територiї Пiщанської, Бiлецькiвської та Кам’янопотокiвської сiльських рад розглянуто 21.07.2009 року на оперативно¬розпорядчiй нарадi у першого заступника голови райдержадмiнiстрацiї за участю голови районної ради.
За пiдсумками наради рекомендовано: спецiалiстам Кременчуцького вiддiлу Державного управлiння охорони навколишнього природного середовища за участю кандидата бiологiчних наук, доцента кафедри геодезiї, землевпорядкування та кадастру Кременчуцького Державного полiтехнiчного унiверситету (Гальченко Н.П.) провести додаткову пiдготовчо-роз’яснювальну роботу з постiйними депутатськими комiсiями та населенням Пiщанської, Бiлецькiвської, Кам’янопотокiвської сiльських рад щодо необхiдностi та доцiльностi створення НПП сiльським головам Пiщанської, Бiлецькiвської, Кам’янопотокiвської сільських рад провести сесії сільських рад.
Станом на 23.09.2009 вирiшене питання включення до складу НПП та надання в постiйне користування 763 га земель Потокiвської та 166 га земель Пiщанської сiльських рад.
21.08.2009 на ceciї Кам’янопотокiвської сiльської ради дано вiдмову щодо включення земель до складу НПП у зв’ язку з вимогою приведення документацiї у відповідність.
02.09.2009 на ceciї Бiлецькiвської сiльської ради прийнято рiшення здiйснити робочу екскурсiю до НПП “Великий Луг” в Запорiзькiй областi, пiсля якої повернутися до вирішення даного питання, при цьому провівши громадські слухання.
Стан виконання вищевказаних Указiв Президента знаходиться на постiйному контролi у керiвництва обласної ради та обласної державної адмiнiстрацiї.

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *