Просимо Вас підтримати петицію проти забудови ВДНХ в Києві

Громадськість Києва висловлює своє стурбування з приводу намірів розбудови міського громадсько-ділового центра на території зелених зон Києва, зокрема НВЦ «Експоцентр України» та Дніпровської набережної в районі Княжого затону. Ці місця слугують місцем відпочинку тисяч людей; НВЦ «Експоцентр України», наприклад, слугує місцем проведення дозвілля для багатьох тисяч людей, що живуть в мікрорайонах «Теремки-І» та «Теремки-ІІ» та в університетському студмістечку. Про неповториме поєднання його природи і архітектурної краси виставкових будівель знають люди з усіх куточків міста, що теж приїжджають відвідати НВЦ «Експоцентр України» на дозвіллі.
Більш того, ліси і сади НВЦ «Експоцентр України» є зеленими легенями Києва, тому доцільним є приєднання НВЦ «Експоцентр України» до національного природного парку «Голосіївський» для збереження його природи надалі, а не забудова офісними будівлями.
Тому,використовуючи надане Конституцією України право на безпечне життя і здоров’я довкілля (стаття 50), ми, що підписались нижче, ВИМАГАЄМО НЕ ДОПУСТИТИ РОЗБУДОВУ МІСЬКОГО ГРОМАДСЬКО ДІЛОВОГО ЦЕНТРУ
НА ТЕРИТОРІЇ НВЦ «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ» І ДНІПРОВСЬКОЇ НВАБЕРЕЖНОЇ (КНЯЖИЙ ЗАТОН).

Щоб підтримати петицію перейдіть, будь ласка, за ссилкою
http://www.onlinepetition.ru/plyga13/petition.html

Опубліковано у Боротьба із забудовою зелених зон. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *