Прокуратура столиці опротестувала рішення про виділення земельної ділянки загальною площею 6 га на острові Жуків

Прокуратурою міста Києва опротестовано рішення Київської міської ради щодо передачі одному з столичних товариств з обмеженою відповідальністю земельної ділянки у довгострокову оренду на 10 років загальною площею 6 га, у тому числі площею 3,29 га в межах прибережної захисної смуги, для влаштування реабілітаційно-оздоровчого центру, зони відпочинку на острові Жуків у Голосіївському районі міста Києва.

Це рішення Київради прийнято всупереч вимогам чинного законодавства, оскільки не отримано згоду на розроблення проекту відведення земельної ділянки та його не погоджено з державним та контролюючими органами, як того вимагає Земельний кодекс України.

Крім того, відповідно до Генерального плану міста Києва ця територія є зоною охоронюваного ландшафту та за функціональним призначенням належить до території зелених насаджень загального користування.

Також, виділена ділянка включена до переліку територій і об`єктів природного заповідного фонду згідно з “Програмою розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста”.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Опубліковано у Боротьба із забудовою зелених зон | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Прокуратура столиці опротестувала рішення про виділення земельної ділянки загальною площею 6 га на острові Жуків

  1. stepan коментує:

    Так їх! Вздрючмо! Нумо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *