Покидьки у краватках: у киян знову крадуть землю

Як повідомили представники Блоку Кличка у Київраді журналістам “Газеты по-киевски”, на 14 жовтня заплановано чергове засідання Київради, на якому знову роздаватимуть столичну землю. Депутат Київради Валерій Карпунцов пояснює поспіх прибічників Черновецького тим, що після цієї дати спливає термін, коли дозволяється видавати земельні ділянки без аукціонів, тому усе і робиться нашвидкоруч. За повідомленням представників блоку, перелік земельних питань, що виносяться на сесію 14 жовтня – вражає; кількість безкоштовних землевідводів може виявитись більшою, ніж це сталося під час “знаменитої” сесії Київради 1 жовтня 2007 року.

Нагадаємо, що під час засідання Київради 1 жовтня 2007 року було безкоштовно роздано 700 земельних ділянок, ринкова вартість яких складає понад 10 млрд. доларів!!! Виділялись ділянки від 10 соток до десятків гектарів, переважно у зелених зонах та столичних лісах. Сотні гектарів найцінніших природних ділянок, зокрема, на Жуковому острові, були передані за один день невідомим особам, а заказник на Жуковому острові було ліквідовано з грубими порушеннями законодавства та всупереч Генплану міста. Незважаючи на кричущі факти корупції і зловживань з боку депутатського корпусу Київради та особисто мера Черновецького, жодна посадова особа не лише не зазнала ніякого покарання, а навіть не була позбавлена займаної посади.

Слід додати, що за інформацією МОЗ, Київ посідає друге місце у країні за рівнем захворюваності на рак, і кількість хворих на цю недугу з року в рік неухильно зростає. Одним з найголовніших факторів виникнення пухлин є стан повітря, яким ми дихаємо. У Києві понад 80 відсотків канцерогенних викидів в атмосферу становлять вихлопи автотранспорту. Зелені насадження являються природними фільтрами, що очищують повітря, але, на жаль, через тотальне розкрадання та забудову зелених зон, їхня кількість у місті постійно зменшується. Тільки за 2008 рік Київ втратив понад 300 гектарів столичних лісів, які були або забудовані котеджами, або вирубувались на комерційний продаж під виглядом санітарних рубок.

Також варто додати, що бюджет міста на жовтень місяць виконано менш ніж на 50 відсотків; у міської влади бракує грошей навіть на відкачування води з недобудованих станцій метро і на закупівлю ліків для хворих на діабет. При цьому колосальні кошти продовжують красти у міської громади. Тобто в кожного з нас. За нашої мовчазної згоди.

Джерело: http://h.ua/story/229826/

Опубліковано у Боротьба із забудовою зелених зон. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *