На національний природний парк “Сиваський ” немає грошей

НПП „Сиваський” має бути створений відповідно до Закону України „Про загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки” та в рамках виконання проекту Глобального екологічного фонду „Збереження біорізноманіття в Азово-Чорноморському коридорі” на території АР Крим.
Станом на кінець 2008 року розроблено електронну карту територій, на яку нанесені межі сільських рад, мисливських угідь, споруд зрошувальних систем.
Інститутом „Крим ГІІІНТІЗ” підготовлено науково-технічний звіт про виконання першого та другого етапів „Розробка проекту створення Національного природного парку „Сиваський”, технічну документацію щодо проведення робіт з попереднього узгодження територій у Красно перекопському, Джанкойському, Нижньогірському, Совєтському, кіровському та Ленінському районах АР Крим.
Дано принципове узгодження матеріалів щодо створення НПП „Сиваський” у відповідних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Красноперекопського, Нижньогірського та Кіровського районів.
На сьогоднішній день роботи припинено у зв’язку з відсутністю фінансування.

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *