Мисливське господарство для можновладців чи національний парк?

Шановні громадяни!

Сьогодні як ніколи природа Київщини потребує Вашої уваги та допомоги. Закликаємо Вас приєднатись до кампанії створення національного природного парку «Дніпровсько-Тетерівський» (детальніше –http://maidan.org.ua/static/news/2009/1260434264.html) та надіслати на ім’я Прем’єр-Міністра Ю.В.Тимошенко листа-підтримки національному парку. Саме від Вас сьогодні залежить чи залишиться ця територія елітним мисливським господарством для Віктора Федоровича Януковича та інших можновладців або стане прикрасою та гордістю Київщини.

Лист Ви можете надіслати як поштою на адресу 01008, м.Київ, вул. Грушевського 12\2 Прем’єр-міністру України Тимошенко Ю.В. або на електронні адресу: [email protected], http://www.byut.com.ua/feedback.html

для контактів:
ДОП «Зелене майбутнє»
Національний екологічний центр України
0636190681

Лист

Прем’єр-міністру України та Голові партії БЮТ
Тимошенко Ю.В.

ЗВЕРНЕННЯ

Щодо створення національного
природного парку «Дніпровсько-Тетерівський»

Шановна Юліє Володимирівно!

Я,громадянин(ка)України,_________________________________________________, що проживає за адресою________________________________________________________, звертаюсь до Вас відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища» та «Про природно-заповідний фонд».

Відповідно до Указу Президента України від 01.12.2008 №1129 «Про розширення мережі та територій національних природних парків та інших природно-заповідних об’єктів» на базі Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства (ДЛМГ) у Київській області має бути створений національний природний парк «Дніпровсько-Тетерівський» площею 30,4 тис. га (http://www.president.gov.ua/documents/8667.html).

На сьогоднішній день Дніпровсько-Тетерівське ДЛМГ – це практично єдиний лісовий масив великої площі, де протягом багатьох десятиліть не проводились активні рубки та інші форми господарської діяльності. Варто зазначити, що цей масив має величезне значення для збереження мисливських видів тварин (косулі, оленя, кабана та ін.). Крім того, він є надзвичайно цінним угіддям для охорони та збереження рідкісного та зникаючого хижака на Європейському континенті – рисі звичайної (занесена до вітчизняного та міжнародного червоних списків). Також на території лісового масиву знайдено види рослин, що занесені до Червоної книги України – плауна річного, або колючого та росички середньої.

На початку листопада цього року голова Державного комітету лісового господарства України Тимошенко М.М. погодив створення НПП «Дніпровсько-Тетерівський». Однак, не дивлячись на це, керівництво Дніпровсько-Тетерівського ДЛМГ відмовляється надавати погодження на створення національного парку.

На мою думку, вся справа в тому, що ці мисливські угіддя під час свого прем’єрства вподобав собі Віктор Федорович Янукович. На території цього господарства він звів елітні будиночки, до яких побудував окрему дорогу (oglyadach.com/news/2007/8/22/165824.htm).

У зв’язку із вищезазначеним, прошу Вас втрутитися у дану ситуацію та забезпечити надання Дніпровсько-Тетерівським державним лісомисливським господарством погодження на створення на його території національного природного парку «Дніпровсько-Тетерівський».

Відповідь щодо вжитих заходів прошу надіслати на адресу: _________________________________________________________

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.