Ми вже втомились писати про брехню екологічних інспекторів, але вони, схоже, не втомились брехати. Тому продовжуємо.
Нещодавно ми писали, як спіймали на брехні Державну екологічну інспекцію в Житомирській області разом з лісниками Макарівського лісництва Житомирського військового лісгоспу. Мова йшла про звалище в лісі, нібито ліквідоване. Насправді все було не так. Ми відправили повторні звернення.
Краплинка надії промайнула, коли була отримана нова відповідь. Згідно неї, повторне обстеження показало, що звалище ліквідоване. Але… Все знову ж таки не так.
Фото 1. Отримана відповідь екоінспекції. Привертає увагу також те, що лісгосп сам (!) повідомив екоінспекцію, що сміття раптово знову з’явилось. Схоже на банальне “умивання рук” від минулих звинувачень.
Ми не розуміємо, навіщо екоінспекція постійно пише відверту брехню. Адже очевидно, що правда спливає дуже швидко. Так сталося і цього разу.
29 жовтня сміття лежало і далі великими купами в лісі.
Більш того, подальше обстеження показало, що сміття розкидане по значно більшій площі, ніж навіть нам здавалось.
І – о диво! – в одному місці були сліди того, що звалище дійсно прибирали, трохи далі від вказаної нами точки. Але прибрана ділянка складає значно менше половини площі усього звалища!
Така половинчаста робота екологічної інспекції, заради «галочки», викликає лише обурення і зневагу. Втім, ми домагатимемось належної роботи державного органу і готуємо скаргу на працівників екоінспекції з вимогою звільнення їх з роботи за саботаж, а також продовжуватимемо вимагати ліквідації горезвісного звалища.
P.S.
“Я не потерплю лжи ни от кого, тем более в письменной форме!”
(с) Боб Коді, х/ф Трасса 60
До речі, як помітно на нижньому фото, мабуть після перевірки екоїнспекциі, частина залишків деревини разом із сміттям була спалена. Макаровський район відноситься до терріторій забруднених внаслідо Чорнобильської катастрофи. Тобто до звичайних забруднень в результаті спалювання сміття додаються ще і радіонукліди.