ДОП “Зелене майбутнє” проти в’їзду транспорту в заповідне урочище “Теремки”

9 вересня Дружина Охорони Природи “Зелене майбутнє” брала участь в міні-акції в НПП “Голосіївський”, а саме в урочищі “Теремки”. Організатором цього дійства став представник громадського формування “Варта та Захист” – Михайло Погребиський. Метою акції було донести до громади, що в національний парк в’їзд заборонений для усього транспорту, окрім службового. Ця заборона неодноразово порушувалась, про це свідчать сліди від автомобілів.

Отож, озброївшись буром, лопатою та непереборним бажанням навести лад ми вирушили в місця порушень. Нашою ціллю було встановити на місцях заїзду транспорту обмежуючі стовпи, які б унеможливлювали прохід легкових автомобілів та квадроциклів.
Прибувши туди, ми побачили купи відходів будматеріалів, які, по закону, не повинні тут бути.  Обдумуючи як можна позбутись цього сміття, ми одночасно розпочали роботу.
Викопувати ями було доволі складно, бо на глибині в пів метра теж зустрічались різні відходи з будівництва, та це нас не зламало, і через годину перші стовпці були встановлені.
Завершивши роботу на першій ділянці та обдумавши всі “за” і “проти”, ми перейшли на іншу ділянку, яка знаходилась з протилежного боку лісу.
Встановлюючи черговий стовпчик, до нас підійшов місцевий житель, який поскаржився на в’їзд автомобілів і показав в яких місцях це відбувається, за що ми йому дякуємо.
Акція підійшла до свого логічного завершення: цілі досягнуто, навіть проведено агітацію серед населення. Залишається лиш вірити, що зроблена нами справа не буде проігнорована, і люди задумаються над тим, чи варто порушувати закон задля відпочинку в нацпарку.
Також, дорогою додому нами було придумано ще декілька заходів, які покращать стан НПП ” Голосіївський”, тому – далі буде…

Текст: Воробей Павло.
Фото: Ширяєва Дарія.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *