Днями відбулись дві нові лекції, в Києво-Могилянській академії та на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Цикл лекцій, що проводиться нашою дружиною, має на меті залучити нові кадри до громадської екологічної діяльності, та знайомить в загальних рисах з напрямами та методами нашої роботи. Після біологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, на черзі, 16 листопада, стала Києво – Могилянська академія. Лекція в ній стала логічним продовженням презентації книжки У. Каттона “Кінець техноутопій”, і відповідала принципу “Думай глобально, дій – локально!”
На жаль, студенти Києво – Могилянки, як і біофака КНУ, не порадували великою відвідуваністю, що не може не дивувати, адже ж кому, як не студентам – біологам та екологам цих університетів, захищати нашу рідну природу?
На історичному ж факультеті КНУ, 21 листопада, слухати прийшло значно більше людей, втім, лише через те, що лекція проводилася в плановий навчальний час на курсі “Екологія”.
Сподіваємось, лекції не пройшли дарма, і наступного разу студенти замисляться над тим, чи купувати в переході букетик первоцвітів. Ми продовжуватимемо цикл освітніх лекцій у вищих навчальних закладах, шукаючи тих небайдужих людей, яким дорога доля рідної природи!
“Ми вірим: не зміліють наші ріки
А небо не затьмарить чорний дим
Мала ріка зростає у велику
Майбутній день належить молодим!”
( з фольклору ДОП )