Національний природний парк "Подесіння" ще не створений. Але робота над ним активно ведеться багатьма громадськими організаціями та науковцями. Думка про заповідання річки Десна та її заплави виникла дуже давно, але ідея створення національного парку "Подесіння" таким, яким ви його бачите на цьому сайті, народилась лише восени 2007 року. Вже зараз підготовлене наукове обгрунтування та видано Указ Президента України, згідно з яким НПП "Подесіння" є одним з пріоритетних національних парків, що будуть створені у найближчому майбутньому.

Сайт буде цікавий туристам, краєзнавцям, науковцям, студентам та всім небайдужим до природи придесянського краю та всієї України. Сайт підтримується громадськими організаціями, які займаються стренням НПП "Подесіння".

Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці! Створимо НПП "Подесіння" разом!

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ
СІЛЬСЬКИХ РАД ТА КОРИСТУВАЧІВ
ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
читати »

Останні новини:

 

Катерина Борисенко про польський досвід заповідання долин річок

Василюк Олексій про НПП “Подесіння”


Mіжнародна наукова конференція
«ПОДЕСЕННЯ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ТА ПРИРОДНОЇ СПАДЩИНИ»
15–17 квітня 2016 р.
м. Чернігів.

18.08.2015 Нарада по створенню заказника “Зачарована Десна”Конференція «Природні та техногенно змінені екосистеми прикордонних територій у постчорнобильський період»

9-11 жовтня 2014 р. на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка й Мезинського національного природного парку відбулася міжнародна наукова конференція «Природні та техногенно змінені екосистеми прикордонних територій у постчорнобильський період».
IMG_6187
Організаторами конференції виступили: Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, Гомельський державний університет імені Франциска Скорини, Познанський університет імені Адама Міцкевича, Придністровський державний університет імені Т.Г. Шевченка, Брянський державний університет імені акад. І. Г. Петровського, Мезинський національний природний парк, Всеукраїнська екологічна ліга, Чернігівський міський центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю. далі…

Мезинський національний парк – місце, яке варто відвідати

Незважаючі на давні власні плани щодо відвідин Мезинського національного парку, моя поїздка туди реалізувалася нещодавно завдяки прес-туру «Заповідна природа – гордість України», організованого у рамках проекту ЄС «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки».

Наша поїздка була одноденною, і враховуючи час на переїзд з Києва і назад, у Мезинському парку ми пробули буквально кілька годин. Але і з першого погляду, ми встигли закохатися у цю місцину і закріпитися у думці, що варто сюди повернутися. далі…

Наступна сторінка →

Лічильники