Державна архітектурна інспекція у Івано-Франківській області не вчила географію

Згідно чинного законодавства, у випадку якщо об’єкт,який будується, розміщується в кількох регіонах, або вплив від діяльності якого після прийняття в експлуатацію буде поширюватись на два і більше регіони – то дозвіл на його будівництво повинен надавати центральний апарат Державної архітектурно-будівельної інспекції в м.Києві. Очевидно, що саме таким об’єктом є мала ГЕС в с.Голошино Верховинського району Івано-Франківської області. Бо кожен бажаючий може подивитись карту України – і побачить що річка Білий Черемош є межею між Івано-Франківською та Чернівецькими областями. І важко уявити, яка це повинна бути гребля аби вона була тільки в межах однієї області, а вплив від ГЕС (зміна рівня води) зачіпав тільки один лівий берег річки.

Активісти кампанії проти малих ГЕС написали офіційний запит в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю України у Івано-Франківській області , в якому просили прояснити ситуацію щодо наданих дозволів на будівництво малої ГЕС в с.Голошино

Відповідь вразила :



Інспекція видали дозвіл на будівництво малої ГЕС в с.Голошино, бо : «Оскільки в поданих документах відсутня інформація щодо розміщення вищевказаного об’єкта на території кількох регіонів або вплив від діяльності якого після прийняття в експлуатацію буде поширюватись на два і більше регіони».
«Напевно інспектор, який видавав дозвіл на будівництво малої ГЕС в с.Голошино, не має навіть базового рівня освіти, не вміє користуватись картою та не знає елементарної географії. Ну як ще пояснити таку неадекватність та формальний підхід до виконання його службових обов’язків» – каже Тєстов Петро ,активіст ДОП м. Києва

Нагадуємо, зараз в с.Голошино триває простистояння між представниками ТОВ «Гідропауер» та місцевими мешканцями, які перекрили дорогу ,намагаючись не допустити будівництва малої ГЕС на Р.Білий Черемош.
Також нагадуємо , що засновники ТОВ «Гідропауер» згідно даних Єдиного державного реєстру – чотири компанії з офшорних зон – дві з Кіпру та дві з Британських Віргінських островів.
«Навіщо взагалі треба така державна інспекція, яка лише формально підходить до перевірок і продовжує захищати невідомих закордонних бізнесменів, ігноруючи думку громади – каже Олексій Василюк»
Контакти Петро Тєстов, ДОП м.Києва,095 255 33 22

Опубліковано у Документи | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *