Час для розробки Національної лісової політики

flegУ рамках програми ФЛЕГ II («Правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного регіону дії Європейського інструменту сусідства та партнерства -2») 12 листопада 2013 відбувся круглий стіл щодо необхідності розробки лісової політики України.

Учасники ― представники Міністерства аграрної політики та продовольства, Державного агентства лісових ресурсів, Державного агентства земельних ресурсів, НУО, деревообробної промисловості, FSC , наукова еліта, журналісти і партнери програми (ЄС, МСОП).

Круглий стіл започаткував низку запланованих заходів, спрямованих на підтримку конструктивного діалогу з питань розвитку лісової політики в Україні. Однією з основних цілей заходу був збір думок усіх сторін про проблеми й завдання для побудови фундаменту подальшого обговорення та розробки стратегії розвитку лісового сектору країни.

Палку, але вельми конструктивну дискусію викликали презентації експертів програми ФЛЕГ II Віталія Сторожука («Актуальні питання розвитку інституту права власності на землі лісогосподарського призначення в Україні») та Михайла Попкова («Лісова політика і стратегія України: оцінка, проблеми та рішення»).

У своєму заключному слові до учасників круглого столу заступник голови Держлісагенства, голова НККП Ярослав Макарчук висловив організаторам подяку за створення платформи для відкритого обговорення. Він наголосив на важливості стратегічного бачення для вирішення завдань, пов’язаних з лісовим господарством України, і необхідності отримання конкретних, обґрунтованих пропозицій з питань, що стосуються правозастосування в лісовому секторі.

Даний круглий стіл став першим у серії запланованих подібних заходів програми ФЛЕГ-2, яка нещодавно стартувала.

Написати коментар