Біогеографічний семінар у Києві

Posted on Updated on

6-8 вересня в Києві відбудеться міжнародний біогеографічний семінар з оцінки Смарагдової мережі “Emerald Network Biogeographical Seminar for all habitats and species (except birds) for the Steppic region (the Republic of Moldova, the Russian Federation and Ukraine), the Alpine Caucasus (the Russian Federation), the Marine Black Sea (Ukraine, the Russian Federation) and the Marine Caspian Sea”.

В Україні оцінка стосуватиметься степового регіону та Чорного моря. Попередні документи будуть з’являтися на сайти Ради Європи:
http://www.coe.int/en/web/bern-convention/-/emerald-biogeographical-seminar-for-all-habitats-and-species-for-belarus-republic-of-moldova-the-russian-federation-and-ukraine-continuation-

Нагадуємо, на семінарі обмежений час, він проходить в форматі чотирьохсторонньої дискусії сторонами якої є експерти з Бернської конвенції, офіційна сторона країни, представники недержавних громадських організацій, наукові експерти. Один за одним розглядають види та оселища й достатність мережі для них на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *