Інформація про створення національного природного парку «Південне Поділля»

Національний природний парк «Південне Поділля» планують створити на площі 20203,4 гектарів за рахунок земель Торканівської сільської ради Тростянецького району, Бондурівської, Британської, Вербської, Демівської, Куренівської, Любомирської, Лузької, Стратіївської, Тартацької, Червоногребельської сільських рад та Чечельницької селищної рад Чечельницького району, ВОСКЛП «Віноблагроліс» та державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство».
Парк планується передати у підпорядкування Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства Державного комітету лісового господарства України.
Район розташування майбутнього нацпарку відноситься до числа районів області з розвинутим багатогалузевим сільським господарством. За інформацією Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області, на території Чечельницького лісового господарства рубки головного користування не проводяться.
У 2008 році матеріли щодо створення національного природного парку «Південне Поділля» були передані до Державної служби заповідної справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *