Конкурс для журналістів на кращу неофіційну назву/девіз/тост лісової програми ENPI FLEG

“Друзі лісу” пропонують журналістам усії видів ЗМІ узяти участь у конкурсі на кращу неофіційну назву/девіз/тост програми ENPI FLEG – Forest Law Enforcement and Governance. Нашою мовою це перекладається як «Удосконаленн я систем правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного напряму Європейської політики добросусідства та Росії” . Як ви бачите, назва довга і неоковирна, тому для повсякденного використання хотілося б мати щось красивіше, але щоб зміст програми не губився. Про програму ви можете почитати на цьому сайті, скориставшись тегом FLEG.

Умови конкурсу: надішліть свій (або підготовлений за вашої участі, у команді тощо) матеріал на тему правозастосування та управління у лісовому секторі за 2009-2010 роки (лінк на інтернет-публікацію, відскановану статтю, лінк на телесюжет, запис теле або радіопрограми на диску або ж у іншому вигляді) + пропоновану вами неофіційну назву програми FLEG/девіз цієї програми/тост для цієї програми. Оцінюватися буде саме назва/девіз/тост!! ! Згадування власне програми FLEG у спеціально для конкурса написаних матеріалах не є обов’язковим, але вітається!

Свої пропозиції щодо назви/девізу/тосту ви можете подавати із кожним надісланим вами матеріалом. Скільки матеріалів – стільки можете подати пропозицій!!!

Підсумки першого етапу конкурсу будуть підбиті відразу після Дня журналіста. Не баріться! За подання матеріалів НЕ у останній день, тиждень, два тижні тощо будуть нараховані додаткові бали! Також організатори розглядають можливість запровадження спеціального призу за найбільшу кількість надісланих пропозицій.

Якщо є ідеї щодо інших номінацій цього конкурсу – пишіть, ми їх розглянемо!

Призи: Прес-тур за індивідуальною програмою/1000 грн/ пляшка марочного коньяку. Можливі варіанти!

Адреса для надсилання матеріалів та запитань:
[email protected]

Адреса для надсилання матеріалів поштою надається за запитом.

1 коментар

  1. Ирина:

    Добрый день!
    А когда планируется объявление итогов конкурса?
    Хочется также знать и количество участников, и названия, которые придумал каждый конкурсант. Это возможно?

Написати коментар