ЄвроЛісоІнтеграція
Таку неофіційну назву програми «Удосконалення систем правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного напряму Європейської політики добросусідства та Росії» (ENPI-FLEG) запропонував львівський журналіст Ігор Галущак.
Не менш цікавою є й назва, запропонована журналісткою з Донеччини Іриною Шевченко: «Українська ГАЙавата», яка тим самим прокладає паралелі між програмою FLEG та відомою поемою американського письменника Генрі Лонгфелло «Пісня про Гайавату». Така назва – певною мірою комплімент авторам та виконавцям Програми FLEG, оскільки критики вважають поему «…твором, у якому Лонгфелло доводить, що земля — наша спільна колиска. Що ми повинні оберігати, шанувати матінку-природу, примножувати її скарби і жити з нею в злагоді».
Нагадаю, що конкурс на кращу неофіційну назву програми ENPI-FLEG був оголошений на початку весни цього року. Участь у ньому могли брати журналісти, які протягом 2009-2010 років написали чи підготували для теле чи радіоканалів матеріали за темою правозастосування та управління у лісовому секторі України. Разом зі статтею чи сюжетом і треба було надсилати свої варіанти неофіційної назви, девізу або тосту Програми ENPI-FLEG.
Розглянувши конкурсні роботи, журі вирішило не присуджувати першу премію, але заохотити Ігоря Галущака та Ірину Шевченко преміями у розмірі 500 гривень кожному. Консультант Світового Банку Олег Листопад вручив премії переможцям на семінарі 25 червня 2010 року в м. Львові на відкритті FLEGівського семінару “Раціоналізація процедур легального доступу місцевого населення та малого бізнесу до лісових ресурсів”.
Увага! Оголошується другий етап конкурсу на кращу неофіційну назву, девіз або тост Програми ENPI-FLEG! Його підсумки будуть підбиті до Дня працівника лісу (третя неділя вересня). Умови конкурсу не змінилися.
17.07.2010 | Написати коментар »
Теги: FLEG, Найкраща неофіційна назва програми FLEG