Як правильно зловити лісового браконьєра

Вийшла друком книга «Адміністративна відповідальність за лісопорушення: практика застосування державною лісовою охороною України»

У книзі наведено методичні рекомендації щодо застосування адміністративного законодавства та пов’язаних  із ним правовідносин у лісовому секторі; практичні поради щодо оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.  Роз’яснюється порядок збору та оформлення доказів вини лісопорушників, накладення адміністративних стягнень, винесення приписів тощо. Надано практичний коментар до профільних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення; дається аналіз типових порушень, недоліків і помилок, які допускаються посадовими особами органів лісової охорони під час розгляду адміністративних справ.

Книгу видано в рамках проекту ENPI-FLEG командою Світового банку в співпраці з Державним комітетом лісового господарства України (сьогодні правонаступником ДКЛГ є Державна агенція лісових ресурсів України). Автор книги – консультант Світового банку Олег Сторчоус.

Це видання допоможе підвищити рівень правової культури та юридичних знань держлісоохорони, посилити боротьбу з правопорушеннями в лісовому секторі України.

Текст книги тут.

1 коментар

  1. Как правильно поймать браконьера. Приквел. « Блог Олега Листопада:

    […] […]

Написати коментар