Активісти Дружини охорони природи м.Харкова та НЕЦУ, власним коштом виготовили охоронні знаки для заказника “Нагольний Кряж”, створеного цього року а Луганщині (http://pryroda.in.ua/step/aktyvisty-oblashtuvaly-zakaznyk-naholnyy-kryazh/ ).

Екологи добивались створення заказника протягом 5 років і переконані, що він є одним з найбільш цінних природно-заповідних об’єктів на Луганщині (http://pryroda.in.ua/step/novi-stepovi-zakaznyky-stvoreni-na-luhanschyni-2/ ).

Щоб допомогти Мартвіївській сільській раді у облаштуванні новоствореного заказника, активісти в рамках громадської кампанії ДРУЗІ ПАРКІВ виготовили власним коштом охоронні знаки. в серпні вони приїхали на територію заказника і встановили щити по його периметру.

Проте щити протримались лише тиждень і вже зараз знищені місцевим населенням Свердловщини.
Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 р. № 541, що затверджує такси для обрахування збитків, нанесених державі знищенням охоронних знаків, екологи звернулись до правоохоронних органів з метою виявлення порушників та стягнення штрафів у сумі 2032 грн за кожен знищений охоронний знак.

Контакти:
Василюк Олексій
097 1000 473