Заарештований білоруський природоохоронець

19 декабря был задержан один из организаторов ДОП г. Минска и выпускник Экологического Университета им. Сахарова Михаил Мацкевич. Они стояли со свечками возле Окрестино (место содержания задержанных) в знак солидарности. Читати повністю…

Дружині охорони природи Московського державного університету імені В.М. Тихомирова 50 років

ДОП МГУ 50 лет

9-12 грудня в Москві відбувся Ювілей Дружини охорони природи Московського державного університету імені В.М. Тихомирова 50 років та Конференція Руху Дружин охорони природи.

Конференція відбувалася на базі Біологічного факультету МДУ , в ній прийняли участь Дружини Чебоксар, Володимира, Уфи, Казані, Обнинська, Арзамасу, Дзержинська, Києва, Йошкар-Ола, Мінська, Комсомольську на Амурі, Благовещенську, Ульяновська, Сімферополя, Нижнього Новгороду, Біробіджану, Брянська, Уссурійська, Харкова.

В перший день конференції розглядалися найбільш гарячі питання, якими займаються дружини, наприклад заболочування осушених боліт, саджання дерев, проведення шкіл молодого природоохоронця, співпраця в дружині, кампанія проти комерційного використання дельфінів в дельфінаріях, кампанія проти заліснення степів, збереження лісів, зміни в природоохоронному законодавстві. Читати повністю…

Резолюция IX Международной школы-семинара ДОП <Экотаж , и заповедное дело>, посвященной 50-летию Движения ДОП

27-28 ноября 2010 г. в Киеве прошла IX Международная школа-семинар ДОП <Экотаж , <Первоцвет> и заповедное дело>, посвященная 50-летию Движения ДОП. Школа-семинар была организована Киевским эколого-культурным центром, Советом ДДОП Украины и ДОП Киева <Зелене майбутнє>.
Читати повністю…

Просимо Вас полишити все і облаштувати годівничку для птахів

В якому б регіоні України ви не знаходились, за вашим вікном мете сніг і вже кілька діб, як різко «впав» стовпчик термометра.

Просимо Вас згадати про те, що там, по інший бік вікна, лишається багато птахів, для яких  наразі настала найтяжча доба за всю довгу зиму, адже несподіване зниження температури співпало  із першими сніговими заметами. А під снігом будь-якому птахові значно важче знайти достатню кількість поживи. Можливо саме в цей період, за всю нинішню зиму загине найбільша кількість птахів. Завдяки тому, що природних територій в Україні порівняно із освоєними людиною землями, вкрай мало, шанси птахів зменшуються.

Закликаємо Вас полишити клавіатуру і мишку, і прямо зараз облаштувати годівничку для птахів. Нею може стати ваше підвіконня, або будь-яка конструкція, яку ви зробите з пластикової пляшки, пакету від  соку або будь-чого іншого. Ніхто крім вас самих самих не знатиме, чи ви прислухались до цього прохання, але сподіваємось, що ви це зробите. Бо саме з надією на це, на можливість знайти принаймні трохи більше поживи, птахи з північних регіонів Європи нині перекочовують у наші краї.

Підгодовувати птахів можна:
1.    насінням та зерням будь-яких рослин (якщо воно не смажене! та крім гречки);
2.    крихтами хлібу (крім чорного!)
3.    салом та будь-яким іншим жиром (несолоним!) Читати повністю…

|