Франківська районна адміністрація Львова спільно з колективами інноваційних навчальних закладів розпочинає українсько-голландський проект екологічного спрямування “Перші проліски”. Цього тижня делегація з Нідерландів перебуває у Львові, щоб ознайомитись із навчальними закладами, які реалізовуватимуть проект та визначитимуть план роботи на цей рік. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

“Перші проліски” – це міжнародний освітній проект з екологічної освіти, що передбачає впровадження основ сталого розвитку в практику навчально-виховної роботи початкових і середніх шкіл України.

Проект реалізовуватимуть протягом двох років 2009-2011 рр. у навчальних закладах “Школа радості”, НВК “Малюк”, НВК ім. В. Стуса, СЗШ “Надія”, СЗШ “Джерельце”.

Проект розпочинається у Франківському районі Львова з подальшим охопленням шкільних установ Львова та Львівської області. Другий етап проекту передбачає залучення шкіл Вінницької, Волинської, Закарпатської Луганської, Тернопільської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей та АРК Крим.

“Цей проект спрямований як на дітей, так і на батьків. Він передбачає підготовку та обмін навчальними матеріалами з колегами з Нідерландів, обмін делегаціями, організація тематичних семінарів, тренінгів для підвищення екологічної освіти”, – повідомила заступник голови Франківської районної адміністрації з гуманітарних та організаційних питань Катерина Гороховська.

www.zaxid.net