Останні коментарі

  • Анатолій: Якщо немає клейма це є порушенням, але ще не самовільною пор...
  • Нат: Ондатри у нас точно не останні, вони там постійно живуть! ПР...
  • Оксана Васильевна: участниками проекта есть садик № 26 города Бердичев Житомирс...
  • Віктор Колотило: To stepan. Ну а Мінагрополітики – це що не сучасна влада ...
  • stepan: Щойно був сюжет на 1+1. там прозвучало, що це Мінагрополіти...
  • Віктор Колотило: Якщо добре по нету пошукати то стає зрозуміло, що ноги росту...
  • диана: а должно было быть так: Архитектурно-градостроительный с...

Пошук:

Блог закритий
28.06.15 р.

Шановні читачі! У зв*язку із необхідністю структурувати нашу інформацію, ми надалі публікуємось на спеціальних тематичних блогах “Природи України”. Шукайте свіжі новини на них – щодня!

Из-за распашки заповедной степи агропредприятие обанкротилось
12.06.13 р.

5 июня состоялся апелляционный суд по делу о распашке степных участков в национальном парке “Двуречанский”. О ходе этого дела мы сообщали раньше. Если коротко, то в 2012 году активистами ЭкГ “Печенеги” в национальном парке был выявлен участок, на котором выращивался подсолнечник. Этой распашкой был уничтожен почвенный и травянистый покров склонов, а с ними – и редкие виды степных и меловых растений, для сохранения которых и создавался национальный парк. Тогда началось судебное разбирательство, которое и закончилось победой природоохранной позиции – суд решил, что теперь ООО “Капитал-Агро” (агропредприятие, совершившее незаконную вспашку) должно возместить государству, в лице Каменского сельского совета, более полутора миллиона гривен. … далі >>

Природа Труханового острова не витримає рок-фестивалю в червні
01.04.13 р.

Як повідомила газета «Хрещатик» № 19 (1147) від 26.02.2013 р. та офіційний веб-портал Київміськдержадміністрації, http://kievcity.gov.ua/news/2098.html, 8-9 червня 2013 р. в Києві відбудеться перший українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль «Rock`n Sich». Основним майданчиком заходу стане Труханів острів. … далі >>

Анонс: акція на захист Десятинного провулку
30.11.12 р.

Захисти свою Столицю від злодіїв !

Декілька років громадськість міста Києва чинила опір забудові Пейзажної алеї – і, на щастя, замість житлового комплексу тут з’явився один із найкращих столичних скверів. Та не встигли відвоювати одну пам’ятку, як дикуни взялися до руйнування іншої. … далі >>

Екологічні аспекти видобутку сланцевого газу
29.08.12 р.

Чому протести проти гідророзриву – по всьому світу?
27.08.12 р.


Виступ в Орхуському центрі при Мінприроди України Ігора Сіренко ( Національний екоцентр України) на засіданні Громадської ради Всеукраїнських організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Green Video®.

Заключна дискусія про сланцевий газ на засіданні Громадської ради
27.08.12 р.


зАКЛЮЧНА ДИСКУСІЯ про сланцевий газ на засіданні Громадської ради Всеукраїнських організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Green Video®.

190712 В. Ловчиновский о недоверии к Shell и Chevron. Green Video
27.08.12 р.

Виступ в Орхуському центрі при Мінприроди України еколога Валерія Ловчиновського на засіданні Громадської ради Всеукраїнських організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Green Video®.

Романенко. Експертна оцінка проблем видобутку сл.газу.
27.08.12 р.

Виступ в Орхуському центрі при Мінприроди України Григорія Романенко
(Всеукраїнське об’єднання ветеранів) на засіданні Громадської ради Всеукраїнських організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Green Video®.

J.Bonein. Shale gas and ecological secrets which USA hides from Ukrainians.
27.08.12 р.

Працює на Wordpress. Дизайн від YGoajx (Моддінг - Mixa)