Серпнева школа природоохорони в НПП “Слобожанський”

Переможці конкурсу “Зелені перлини – 2015” старшої групи (9-11 класи) запрошуються до участі у природоохоронній школі на території НПП Слобожанський!

Дружина охорони природи «Зелене майбутнє» за підтримки Національного природного парку «Слобожанський», Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», Харківського відділення Національного екологічного центру України, рухів «Друг природи» та “Друзі парків” запрошують Вас до Школи природоохорони, яка відбудеться з 3 по 9 серпня 2015 року на території національного природного парку «Слобожанський». Учасників очікують лекційні заняття про важливі сторони життя природоохоронного руху, практичні заняття з дослідження заповідних територій, отримання навичок планування та організації практичної природоохорони, цікава і корисна робота у групі однодумців. Також школа передбачає цікавинки від спеціальних гостей за темами: фотополювання, захист прав тварин, сучасні технології в охороні природи, екоосвіта, організація природоохоронних кампаній і заходів та інше.

Для переможців конкурсу «Зелені Перлини» – Занік Марти, Сало Катерини, Левченко Іллі, учнів природничо – краєзнавчого гуртка Магерівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гриценко Ірини, Попело Владислава, Омелечко Яни і Гузь Марини, а також, додатково, для Литвин Юлі та Васильченко Дмитра – витрати на проїзд і харчування за умови участі будуть компенсовані організаторами.

Детальна інформація та програма школи доступні за посиланням: Серпнева школа природоохорони.

Контакти: [email protected], +380971000473 (Олексій).

Опубліковано у 2015, Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *