Результати першого етапу конкурсу “Зелені перлини – 2015”

Шановні учасники конкурсу!
Наше журі завершило перегляд робіт, надісланих для участі в першому етапі конкурсу. З усіх надісланих робіт, 45 робіт, які дійсно відповідали умовам конкурсу, потрапили в число учасників і розміщені на нашому сайті. Ці роботи було розподілено на групи відповідно до номінацій та вікових категорій – по три номінації у двох вікових категоріях. Номінація “Дослідження існуючих об’єктів та територій ПЗФ” представляє роботи, присвячені знайденим учасниками дійсним об’єктам, “Пропозиції до створення об’єктів та територій ПЗФ” – природним територіям, які учасники вважають за потрібне заповідати. Всі інші роботи віднесено до номінації “Екопогляд” і відображають відношення їх авторів до природи.

Середня група (5-8 класи):

1. – дослідження існуючих об’єктів та територій ПЗФ
1 місце: Лісовий заказник “Добромильський”
2 місце: Зелені перлини – 2015

2. – пропозиції до створення об’єктів та територій ПЗФ
1 місце: Дуб графів Бобринських
1 місце: Кириків дуб
2 місце: Озеро

3. – екопогляд
1 місце: Болото хоче жити
2 місце: Святий дуб

Старша група (9-11 класи):

4. – дослідження існуючих об’єктів та територій ПЗФ
1 місце: Страдчанська гора – унікальна екосистема Яворівщини
2 місце: Заказники в околицях с.Коробівка

5. – пропозиції до створення об’єктів та територій ПЗФ
Пропозиції заказників у Семенівському районі (посилання 3-5)
Багатовіковий свідок минулого і сьогодення

6. – екопогляд
Збереження пам`яток природи
Столітнє джерело

11638776_793843490711024_546699083_o

Переможці конкурсу нагороджуються призами – визначниками метеликів і земноводних та книгами про заповідні території. Ми сподіваємось що ці призи стануть для кожного з учасників гарними помічниками у подальшому дослідженні природи. Інші ж учасники, чиї роботи не були обрані членами журі – отримають приємні подарунки на згадку про участь в конкурсі.

Якщо ви не потрапили до числа переможців – не варто засмучуватись. Попереду – цілих 3 місяці, протягом яких триватиме ІІ етап конкурсу. Під час літніх канікул всі ви (переможці І етапу, інші учасники, а також ті хто досі не долучився до конкурсу) можете встигти обстежити чимало заповідних територій або знайти зелені перлини, які досі не охороняються і зробити перший крок до їх збереження.

Всім учасникам, хто запропонував цікаві території або окремі “зелені перлини” для подальшого заповідання, ми спробуємо допомогти добитись оголошення їх справжніми природоохоронними територіями. Сподіваємось що незабаро результатом конкурсу стануть також і нові об’єкти та території природно-заповідного фонду!

Очікуємо на нові роботи у ІІ етапі конкурсу та бажаємо Вам провести канікули з користю!

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *