Прийом робіт на 1 етап конкурсу завершено!

Шановні учасники конкурсу!
Всі роботи, які надійшли до 1 червня на адресу оргкомітету – прийняті. 46 робіт, що були надіслані – розміщені на нашому сайті. Їх можна переглянути за пошуком, або за категоріями по областях. Варто визнати, що не всі правильно зрозуміли завдання і дехто надіслав дослідження або інші роботи, що зовсім не мають відношення ні до обстеження ні до створення нових заповідних територій.

Якщо так сталось, що Ваша робота виявилась не прийнятою – не засмучуйтесь і спробуйте протягом літніх канікул знайти поряд з вашим містом або селом існуючий заказник, пам’ятку природи або інший заповідний об’єкт і описати його. Якщо ж такоого немає, або ви знате цікаву природну перлину, що потребує охорони – давайте разом прибувати надати їй охоронний статус!

В останні дні 1 етапу конкурсу до нас звернулось з повідомленням про намір стати учасниками 2 етапу значно більше учасників ніж встигли надіслати роботи на 1 етап. І це – прекрасна новина. Отож – чекаємо на ваші роботи (до речі, якщо Ви вже надали роботу на 1 етап – це не має заважати Вам долучитись до конкурсу і іншими дослідженнями у 2 етапі).

Бажаємо цікавих відкриттів під час канікул!
А поки – чекаємо на результати конкурсу!

Опубліковано у 1 етап. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *