Правила участі

Про конкурс
Організатори
Журі
Номінації та нагородження переможців

Етапи конкурсу
В рамках конкурсу планується 2 етапи:
1 етап: квітень-травень 2015 року
2 етап: червень-вересень 2015 року (другий етап конкурсу поширюється на літні канікули, під час яких ми готові підтримувати контакт із активними школярами, приймати роботи та відповідати на питання).
Переможці обох етапів конкурсу будуть оголошені окремо. Учасники можуть себе проявляти як окремо в 1 або 2 етапі, так і в обох етапах. Кількість робіт від учасника не обмежується.
Для участі у конкурсі треба до 30 травня або до 30 вересня (тут учні можуть активними учасниками конкурсу під час літніх канікул) надіслати зібрану інформацію і фотографії на електронну адресу – [email protected], або у спеціально створені у соцмережах групи (В КОНТАКТІ, Facebook). Всі файли, що надсилаються на конкурс (як тексти, так і фото або інші додатки), просимо називати прізвищем учасника та назвою заповідного об’єкту. Всі надіслані матеріали з часом будуть додані до спеціальних інтернет-сайтів про заповідні території ваших областей, про що всіх учасників буде повідомлено. Переможці конкурсу будуть нагороджені тематичними призами.

Конкурсне завдання №1 Для підготовки матеріалів конкурсу, учасникам необхідно дізнатись, які заказники, пам’ятки природи або інші природоохоронні території розміщені в околицях вашого населеного пункту, обстежити його (тут важливо звернути увагу на наявність охоронного знаку на території, на наявність сміття, рубок та загальний стан об’єкту), сфотографувати та розпитати про його історію у родичів, старожилів населеного пункту. Окремо слід звернути увагу на види рослин і тварин, списки яких є цінним додатком до опису території.
Конкурсне завдання №2 На жаль, далеко не біля кожного села є природоохоронні території. Це не значить, що ваші вихованці не можуть залучитись до конкурсу. Якщо природно-заповідних об’єктів поряд з вашим населеним пунктом або у ньому немає – це причина ретельно роздивитись навколо і подумати що на вашій Малій Батьківщині заслуговує стати пам’яткою природи. Ще у 1930 році видатний природохоронець Надніпрянської України М. П. Акімов закликав залучати учнівську молодь до обстеження пам’яток природи,а самі пам’ятки – до виховання молоді. «Дуже гарно було б, аби кожна школа мала змогу вилучити і взяти під охорону в околиці куточок ще незубожілої природи, щоб проводити тут екскурсії, вести дослідження та спостереження з школярами» – писав він. Отже, не залежно від того, чи наявні поряд з вашим населеним пунктом існуючі заповідні території, в рамках конкурсу можна підготувати опис та фотографії пам’ятки природи, яку б хотіли зберегти учасники.

Додаткову інформацію можна отримати за контактами:
Василюк Олексій, 097-1000-473, [email protected]

1 коментар до Правила участі

  1. Сповіщення: КОНКУРС «ЗЕЛЕНІ ПЕРЛИНИ – 2015» | НБУшка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *